KARGO VE TESLİMAT

KARGO ÜCRETİ

Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız alışverişlerinizde 10 TL kargo ücreti bulunmaktadır.


 

TESLİMAT SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Siparişiniz, saat 17:00’den önce yapılan alışverişlerde aynı gün, 17:00’den sonra yapılan 

alışverişlerde ertesi gün içerisinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına verilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranız size sms olarak gönderilmektedir.

 

Bağlı olduğunuz kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde, o anda sizi adresinizde

bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 iş günü" içerisinde notta belirtilen kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç iş günü içerisinde teslim alamazsanız paketiniz GiyimKulisi’ne iade edilir.

 

TESLİMAT SÜRECİ

Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyor musunuz ?

Evet. Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz

 

Siparişim bana kaç günde ulaşır ?         

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 5 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu

zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için GiyimKulisi.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

  

  

YURTDIŞI
   

Yurt dışı gönderilerinde kargo ücreti şirketimize ait değildir. Yurt dışı kargo ücretleri bulunduğunuz ülkeye göre değişmektedir.

  

Yurt dışı gönderileri en geç 48 saat içerisinde DHL kargoya verilmiş olup, kargoya verildikten sonra 3 ile 9 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Kargo takip numaranız mail olarak tarafınıza iletilmektedir.

             

Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.

 

Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. GiyimKulisi.com gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir. 

       

Yurtdışı siparişlerinizde değişim yapılmamaktadır. Sadece iade işlemi yapılabilmektedir.

İade işlemlerinde kargo ücreti üyelerimize aittir. Sadece kusurlu ürünlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

 

Üretim hatası sonucu iade etmek istediğiniz ürünleri, teslim aldığınız tarihi takip eden bir ay içerisinde bize gönderebilirsiniz.

 

İade işlemlerinde, iade şartlarında olduğu gibi ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde ürün iade formunu eksiksiz doldurarak faturalarla birlikte göndermeniz gerekmektedir.    

Göndermiş olduğunuz ürün incelendikten sonra sizinle mail veya telefonla irtibata geçip iade işleminiz gerçekleştirilecektir.

 

 

İade ve Değişim Adresi:

Aras Kargo Haznedar adresine GiyimKulisi.com şeklinde not düşerek göndermeniz gerekmektedir.